• Skambinkite
    Tel. +370 5 2458888

  • Adresas
    Ateities g. 6B, Vilnius

  • Dirbame
    I - V nuo 8:00 iki 17:00

Apie autoservisą

UAB Baltijos autoremontas - naujai įsikūręs visų tipų automobilių ir sunkiojo transporto kėbulų remonto autoservisas.

Virš 2000 kv.m. ploto moderniame pastate dirba ilgametę patirtį turintys profesionalūs vadybininkai, kėbulininkai, sunkiojo transporto rėmų lygintojai, dažytojai, detalių surinkėjai-išrinkėjai, šaltkalviai ir kiti.

Aukštos kokybės darbams atlikti naudojama tik nauja, kokybiška ir sertifikuota autoservisams skirta įranga: italų gamintojo dažymo-džiovinimo kameros "NOVA VERTA", švedų gamintojo kėbulo geometrijos atstatymo ir matavimo įranga "JOSAM", "CAR-O-LINER", vokiška ratų geometrijos matavimo įranga "BEISSBARTH", profesionalūs taškinio suvirinimo aparatai "KEMPPI", "GYSPOT", naudojami tik aukštos kokybės, sertifikuoti ir profesionalūs įrankiai.

Kviečiame apsilankyti ir apsižvalgyti pas mus!

"Baltijos autoremontas" personalas kasdieninėje veikloje naudojasi tik pažangiausiomis valdymo, kontrolės ir vaizdo stebėjimo sistemomis. Dauguma autoservise vykdomų procesų prižiūrimi ir kontroliuojami specializuotos programinės įrangos pagalba.  

Pagrindinės veiklos: lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų, sunkvežimių, vilkikų, autobusų, puspriekabių, priekabų, įvairios žemės ūkio ir statybų technikos deformuotų kėbulų ir rėmų tiesinimas, atstatymas, paruošimas dažymui, dažymas profesionaliose dažymo-džiovinimo kamerose. Atliekame kėbulų ir rėmų geometrijos matavimo ir atstatymo paslaugas. 

Papildomos veiklos: smulkus lengvųjų automobilių ir sunkvežimių remontas, ratų keitimas ir balansavimas, plovykla.

PATEKOTE Į AUTOĮVYKĮ - JOKIŲ RŪPESČIŲ! MES PASIRŪPINSIME: TRANSPORTU IKI SERVISO, SUDERINSIME REMONTO SĄMATĄ SU BET KURIUO DRAUDIMU BEI  GREITAI ATLIKSIME VISUS REMONTO DARBUS. 

UAB „Baltijos autoremontas“ 2021 m. gegužės mėn. sėkmingai įgyvendino projektą „Oro taršos mažinimas UAB „Baltijos autoremontas“, finansavimo ir priežiūros sutarties Nr. LAAIF-S-20(2020), kurį iš dalies finansuoja biudžetinė įstaiga Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas (LAAIF), administruoja Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA). Projekto įgyvendinimui skirta 87 500 Eur subsidija.
UAB „Baltijos autoremontas“ įdiegė technologinę įrangą, kurios dėka įmonėje iki minimumo sumažintas į aplinką išmetamų pavojingų teršalų, susidarančių transporto priemonių remonto technologinių operacijų metu, kiekis. Projekto įrangos pagalba mažinama pavojingų medžiagų kaupimosi gyvuosiuose organizmuose grėsmė bei neigiamas poveikis žmonių sveikatai, sukurtos prielaidos darbuotojų darbo sąlygų gerėjimui. Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo skirta parama įmonei leido įdiegti pažangią įrangą, darbas kuria ne tik leis prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo, bet ir padidins įmonės konkurencingumą bei produktyvumą šalies ir tarptautiniu mastu, bus vykdomos pagrindinės visų lygių aplinkosaugos direktyvose bei kituose norminiuose aktuose keliamos užduotys – imtis visų galimų ir ekonomiškai pateisinamų priemonių teršalų kiekiui bei neigiamam poveikiui visuomenės sveikatai ir aplinkai mažinti, kurti ir diegti tausiąsias technologijas, taupyti gamtos išteklius, imtis modernių efektyvių išteklių naudojimo sprendimų, atsižvelgiant į ilgalaikius gamtinių ekosistemų ir verslo (žmonių) poreikius.