• Skambinkite
    Tel. +370 5 2458888

  • Adresas
    Ateities g. 6B, Vilnius

  • Dirbame
    I - V nuo 8.00 iki 17.00

Apie autoservisą

UAB Baltijos autoremontas - naujai įsikūręs visų tipų automobilių ir sunkiojo transporto kėbulų remonto autoservisas.

Virš 2000 kv.m. ploto moderniame pastate dirba ilgametę patirtį turintys profesionalūs vadybininkai, kėbulininkai, sunkiojo transporto rėmų lygintojai, dažytojai, detalių surinkėjai-išrinkėjai, šaltkalviai ir kiti.

Aukštos kokybės darbams atlikti naudojama tik nauja, kokybiška ir sertifikuota autoservisams skirta įranga: italų gamintojo dažymo-džiovinimo kameros "NOVA VERTA", švedų gamintojo kėbulo geometrijos atstatymo ir matavimo įranga "JOSAM", "CAR-O-LINER", vokiška ratų geometrijos matavimo įranga "BEISSBARTH", profesionalūs taškinio suvirinimo aparatai "KEMPPI", "GYSPOT", naudojami tik aukštos kokybės, sertifikuoti ir profesionalūs įrankiai.

Kviečiame apsilankyti ir apsižvalgyti pas mus!

"Baltijos autoremontas" personalas kasdieninėje veikloje naudojasi tik pažangiausiomis valdymo, kontrolės ir vaizdo stebėjimo sistemomis. Dauguma autoservise vykdomų procesų prižiūrimi ir kontroliuojami specializuotos programinės įrangos pagalba.  

Pagrindinės veiklos: lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų, sunkvežimių, vilkikų, autobusų, puspriekabių, priekabų, įvairios žemės ūkio ir statybų technikos deformuotų kėbulų ir rėmų tiesinimas, atstatymas, paruošimas dažymui, dažymas profesionaliose dažymo-džiovinimo kamerose. Atliekame kėbulų ir rėmų geometrijos matavimo ir atstatymo paslaugas. 

Papildomos veiklos: smulkus lengvųjų automobilių ir sunkvežimių remontas, ratų keitimas ir balansavimas, plovykla.

PATEKOTE Į AUTOĮVYKĮ - JOKIŲ RŪPESČIŲ! MES PASIRŪPINSIME: TRANSPORTU IKI SERVISO, SUDERINSIME REMONTO SĄMATĄ SU BET KURIUO DRAUDIMU BEI  GREITAI ATLIKSIME VISUS REMONTO DARBUS.